Beton Zlín

Objednáváte beton ve Zlíně a nevíte kde? Stále hledáte vhodné informace o typu betonu pro vaši stavbu? Nemáte možnost nebo čas objíždět betonárny ve Zlíně a přesto si chcete beton objednat sami? Už nemusíte složitě hledat, ale stačí využít rychlého a snadného průvodce nákupem betonu na www.mujbeton.cz.

Zlín je regionálním centrum jihovýchodní Moravy a jeho geografická pozice z něj činí velmi příjemné místo pro bydlení. Není tedy náhodou, že ve Zlíně přibývá nových výstaveb rodinných nebo bytových domů, kde je beton dříve nebo později potřeba. Lidí, kteří Zlín a jeho okolí poznají, si jej prostě zamilují a chtějí v něm strávit velkou část svého života.
Zlín je úzce spjatý s nedalekými Otrokovicemi, které se nachází na rozhraní tří regionů – Valašska, Slovácka a Hané. Otrokovice jsou moderním průmyslovým sídlem, které je vhodné pro práci, bydlení, ale nabízí také hodně možností k relaxaci, sportu a zábavě.
V dnešní době přibývá nejen ve Zlíně, Otrokovicích a blízkém okolí stále více lidí, kteří si vlastní bydlení staví svépomoci. Napomáhá k tomu hned několik faktorů:
  • Negativní zkušenosti se stavebními firmami
  • Velká dostupnost odborných materiálů
  • Odborné kurzy
  • Nové stavební materiály
  • Úspora financí

Beton ve Zlíně jedině z betonárny

I v tomto případě se neobjede bez většího množství betonu, které je na výstavbu rodinného domu potřeba. Hlavní jsou samozřejmě základy, které přenášejí hmotnost domu na podloží. Nemusí jít však o základy pouze pro samotný dům, ale například garáž, zahradní domek nebo na pojezdovou bránu. Při volbě typu betonu pro základy musíme brát v potaz hloubku, do které se bude beton ukládat. Od 80 cm od úrovně rostlého terénu již hovoříme o zámrzné hloubce a je potřeba zvolit provzdušněný beton. Na betonáž základů navazuje vybetonování základové desky, která přenáší zatížení konstrukce do podkladu.
Dalšími konstrukcemi, kde se při stavbě domu využije beton je například věnec, který může být řešit jako monolit nebo jako systémový věnec. Důležitou součástí jsou také stěny a strop, které je také možné zhotovit z betonu. Na podlahy se pak používá litý beton případně anhydritový potěr, která má spoustu výhod.
Po dokončení hrubé stavby ovšem potřeba dodávek betonu nekončí. Určitě budete chtít svůj pozemek s domem zabezpečit a to například plotem. Tady budete potřebovat zabetonovat jednotlivé sloupky. Nedílnou součástí novostaveb jsou také chodníky, příjezdové cesty a terasy. U těchto částí využijete beton na obrubníky (silniční, zahradní nebo chodníkový), případně také jako finální povrch.
U rodinných domů se často stavějí také opěrní nebo monolitické zídky, pro zpevnění terénu nebo oddělení části pozemku.
Menší rodinný dům tak může „spolknout“ kolem 120m3 betonu. Beton je však nutné pečlivě vybrat a zvolit vždy správné označení betonu, především s ohledem na požadovanou pevnost betonu, vliv prostředí a také velikost kameniva a konzistenci, která je důležitá pro dobré zpracování a uložení betonu.
Toto množství již není možné namíchat v míchačce přímo na stavbě a určitě ne ve stejné kvalitě. Beton je proto snadnější a efektivnější objednat namíchaný přímo z betonárny, kde je zajištěna stálá kvalita betonové směsi. Nemusíte shánět cement, kamenivo, písek a také nemusíte mít pracovníky, kteří beton namíchají v míchačce na stavbě. Ve Zlíně je možné beton namíchat v betonárce Taš Stappa v areálu Rybníky a v betonárně Zapa v Malenovicích na panelárně. V Otrokovicích je možné beton namíchat v betonárně Cemex na Napajedelské ulici. Pro východnější části Zlína a přilehlé obce, jako je Velíková, Slušovice, Hvozdná, Ostata nebo třeba Všemina a Trnava, je dostupná betonárna Cemex ve Štípě.

Jednoduché objednání betonu na MujBeton.cz

Nicméně nejjednodušším způsobem, jak si beton ve Zlíně, Otrokovicích nebo přilehlém okolí objednat je server www.mujbeton.cz, kde si jednoduše zvolíte místo stavby (dodávky betonu), den a čas, kdy chcete beton dodat. My Vám vybereme nejbližší betonárnu, zajistíme dopravu batonu na stavbu, zajistíme odborné poradenství technologa a v neposlední řadě přineseme také bonusový systém, které Vám nabídne výhody a benefity, které jistě oceníte.

Nakupujte beton jednoduše a výhodně na MujBeton.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@mujbeton.cz, 601 394 170, nebo prostřednictvím chatu na www.mujbeton.cz

Info Od roku 2014 jsme realizovali 2333 dodávek betonu o celkovém objemu 9446m3.

  • the pay
  • Raiffeisen bank
  • Visa & Mastercard
  • Cemex
  • Taš stappa