Beton Brno

Potřebujete snadno a rychle objednat beton pro svou stavbu v Brně nebo jeho okolí? Nevíte se rady s výběrem správného typu betonu? Využijte průvodce výběrem betonu na www.mujbeton.cz. Jednoduchý průvodce Vám doporučí nejvhodnější typ betonu pro Vaši stavbu, vybere nejbližší betonárnu, zajistí dopravu betonu a všechny další úkony spojené s objednávkou betonu vyřeší za Vás. Šetřete tedy svůj čas i peníze a objednávejte beton na www.mujbeton.cz.

Kde Vám v Brně namíchají beton?

Brno je hustě poseto betonárnami ať již soukromých nebo společností, které mají celorepublikovou nebo dokonce nadnárodní působnost. Mezi ty menší patří například Stappa mix v okresu Brno-Město, Presta mix v nedaleké Kuřimy a další. Mezi velké hráče na trhu výrobců betonů patří Cemex, Zapa, Skanska beton, TBG Betonmix nebo například Transbeton a Frischbeton.

Dopravu betonu v Brně

Důležitou součástí správného nakládání s čerstvým betonem je jeho doprava. Jednak je potřeba zvolit správný typ dopravy podle zvolené konzistence betonu a také je důležitý čas, které je mezi namícháním betonu v betonárně a samotným uložením a zpracováním betonu na stavbě. Pro suché a zavlhlé směsi se pro dopravu betonu používají nákladní auta se sklápěcími korbami. Naopak pro tekutější konzistence betonu je nezbytné využít pro dopravu domíchávač, který zajistí správné smíchání všech složek v betonu a ten bude mít požadované vlastnosti. Doba přepravy betonu by neměla být delší než 90 minut, protože beton by již bylo náročnější zpracovat.
Bohužel doprava je v Brně velmi hustá a není tedy výjimkou, že se korba nebo domíchávač prodírá dopravní zácpou a beton se tak na stavbu dostane později, než by bylo třeba. Do betonových směsí je samozřejmě možné přidat přísady, které oddalují proces hydratace, kterým se beton vytvrzuje.

Jednoduchá objednávku betonu v Brně na MujBeton.cz

Nejjednodušším způsobem, jak si objednat beton v Brně nebo jeho přilehlém okolí je server www.mujbeton.cz, kde si jednoduše zvolíte místo stavby (dodávky betonu), den a čas, kdy chcete beton dodat. My Vám vybereme nejbližší betonárnu, zajistíme dopravu batonu na stavbu, zajistíme odborné poradenství technologa a v neposlední řadě přineseme také bonusový systém, které Vám nabídne výhody a benefity, které jistě oceníte.
Nakupujte beton jednoduše a výhodně na MujBeton.cz.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@mujbeton.cz, 601 394 170, nebo prostřednictvím chatu na www.mujbeton.cz

Info Od roku 2014 jsme realizovali 2333 dodávek betonu o celkovém objemu 9446m3.

  • the pay
  • Raiffeisen bank
  • Visa & Mastercard
  • Cemex
  • Taš stappa